Jump to content

ovrha i blokada tekuceg racuna


dossko

Preporučene objave

Molim za pomoc. U veljaci 2011 dobih opomenu da sam pretplatnik T-Mobaila .Tada sam napisala dopis da ne posjedujem mobitelni telefon 099 , sto stvarno i nemam.U kolovozu dolazi rijesenje o ovrsi od odvjetnickog drustva Hanžeković i partneri i to na cca 600 kuna.I tada sam napisala dopis i ponovo izjavljujem da ne posjedujem njihov mobitel i dopis saljem i T-Comu i Odvjetnickom drustvu Hanžeković.Uz to opomena i ovrha dolazi na moje ime ali prezime je krivo napisano.Uz to pozivaju se i na moj OIB...koji t.comu nisam nikada dala.Ovaj mjesec i to odmah nakon sto mi je sjela mirovina...blokitan mi je tekuci racun. U ZAbi mi vele da mi je racun blokiran sudskim rijesenjem a u FINI da je ovrhe od Odvjetnickog drustva Hanzekovič. Zovem odvjetnike Hanzekovice na sto mi neka zena na telefon veoma bahato veli da se oni ne dopisuju sa strankama.....??????...vec me upucuje na javnog biljeznika Škaričić Sinčić.... Na netu nalazim podatak

Naziv subjekta: JAVNOBILJEŽNIČKI URED IVA HANŽEKOVIĆ ŽIVKOVIĆ, LADA ŠKARIČIĆ-SINČIĆ

Adresa (ulica i broj): Ljudevita Gaja 2

Odlazim u GAjevu i tamo mi je receno da se nisam zalila na ovrhu...pokazujem kopiju sa datumom....da ali ja sam se zalila Odvjetnickom uredu Hanzekovic i T-Comu a ne javnom biljezniku.....?????? Da skratim.....ostavila sam im zalbu, ...a oni mi rekose da sad idem na sud.....

A tko mi je blokirao tekuci racun bez suda.

tko nije procitao moje prigovore

i di su bili od kolovoza do prosinca.....

Cudim se silnoj bescudnosti....7 dana prije Bozica blokirati moju mirovinu od 2400 kuna da nesto sto nikada nisam kupila ...................a ovrha je narasla na 1800 kuna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dossko je napisao:

Molim za pomoc. U veljaci 2011 dobih opomenu da sam pretplatnik T-Mobaila .Tada sam napisala dopis da ne posjedujem mobitelni telefon 099 , sto stvarno i nemam.U kolovozu dolazi rijesenje o ovrsi od odvjetnickog drustva Hanžeković i partneri i to na cca 600 kuna.I tada sam napisala dopis i ponovo izjavljujem da ne posjedujem njihov mobitel i dopis saljem i T-Comu i Odvjetnickom drustvu Hanžeković.Uz to opomena i ovrha dolazi na moje ime ali prezime je krivo napisano.Uz to pozivaju se i na moj OIB...koji t.comu nisam nikada dala.Ovaj mjesec i to odmah nakon sto mi je sjela mirovina...blokitan mi je tekuci racun. U ZAbi mi vele da mi je racun blokiran sudskim rijesenjem a u FINI da je ovrhe od Odvjetnickog drustva Hanzekovič. Zovem odvjetnike Hanzekovice na sto mi neka zena na telefon veoma bahato veli da se oni ne dopisuju sa strankama.....??????...vec me upucuje na javnog biljeznika Škaričić Sinčić.... Na netu nalazim podatak

Naziv subjekta: JAVNOBILJEŽNIČKI URED IVA HANŽEKOVIĆ ŽIVKOVIĆ, LADA ŠKARIČIĆ-SINČIĆ

Adresa (ulica i broj): Ljudevita Gaja 2

Odlazim u GAjevu i tamo mi je receno da se nisam zalila na ovrhu...pokazujem kopiju sa datumom....da ali ja sam se zalila Odvjetnickom uredu Hanzekovic i T-Comu a ne javnom biljezniku.....?????? Da skratim.....ostavila sam im zalbu, ...a oni mi rekose da sad idem na sud.....

A tko mi je blokirao tekuci racun bez suda.

tko nije procitao moje prigovore

i di su bili od kolovoza do prosinca.....

Cudim se silnoj bescudnosti....7 dana prije Bozica blokirati moju mirovinu od 2400 kuna da nesto sto nikada nisam kupila ...................a ovrha je narasla na 1800 kuna

 

 

Poštovana,

 

trebali ste uložiti prigovor u roku od 8 dana na rješenje o ovrsi JB koji je rješenje izdao. Propuštanjem toga roka rješenje je postalo pravomočno i ovrhovoditelj ga je poslao na naplatu u FINU.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zalila sam se u roku ali na Naslov od kog sam dobila dopis....no u dopisu /navodno/ pri dnu malim slovima pise da se moram zaliti javnom biljezniku a to nisam ni procitala....

 

Znaci dopis dolazi na memorandumu Odvjetnicko drustvo HAnzeković i partneri, i njima sam poslala prigovor i naravno T-comu. Ali caka je da se sad pojavljuje javni biljeznik Škaričić Sinčić kome se nisam zalila.......E da T-com mi je odgovorio da prigovor posaljem Odvjetnickom društvu Hanzekovič....sto sam u roku i ucinila.....znaci ni T-com ne navodi javnog biljeznika..........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija