Jump to content

ugovor za max tv


cole87

Preporučene objave

Prije nekih pola godine sestra je uzela max tv na probni rok tri mjeseca. Nakon isteka tri mjeseca nije vratila opremu i nije prekinula taj probni rok. Racune je uredno placala.

Medjutim sestra se sad seli, a ja nemam namjere dalje placat taj max tv. Zvao sam t com-ovu sluzbu za korisnike i oni mi rekli da posto oprema nije vracena da se to automatski produzuje na 2 dvije godine. I da nemogu raskinuti ugovor sljedecih godinu i po dana dok ne isteknu te dvije godine. Telefon i svi racuni glase na moje ime. A taj ugovor o probnom roku je potpisala ona, mada joj to nisu smjeli dopustit. Ugovor je na moje ime, a pod odgovornom osobom je upisana ona, ali to se odnosi samo na poslovne korisnike. A mi nismo nikakvi poslovni korisnici nego obicni privtni korisnici.

Meni je tada bilo svejedno, jer je ona placala taj racun i ja nisam imo nikave veze stim.

Sad me zanima jel oni mogu uopce tako automatski produzit ugovornu obvezu na 2 godine bez ikakvog potpisa bez icega?

I jel se moze taj ugovor kako prijevremeno ponistit bez da se placaju penali?Ako nista drugo zbog zog sta taj ugovor o probnom roku uopce nije potpiso vlasnik(Ja).

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija