Jump to content

HEP - uzročnik propasti firme


BlackSabbath

Preporučene objave

Pozdrav!

Imam problem s HEP-om. Naime, zbog tromosti i nekomunikacije između unutarnjih odjela hep-a zagreb, u pitanju je opstojnost moje firme, zbog gubitaka u poslovanju i povredi ugleda firmi. Radi se o isključenju el.energije iako su uredno plačeni svi računi. Ukratko, hep je izvidom u lokalu u kojem sa u zajmu i ustanovili su da je netko prčkao po limitatoru. Ustanovili su neovlaštenu potrošnju i poslali kaznu od 12000kn. Zapisnik o izvidu nitko nije potpisao jer niti sam ja bio prisutan niti vlasnica lokala. U zadnjih 4 mjeseca već su me dva puta isključili. Nakon prvog puta, 28.10.2011. sam na sastanku s direktorom Škorom iz HEP-a dogovorio storniranje te kazne ako prihvatim jači limitator, što sam ja i učinio i platio 5000kn, ali hep nije stornirao račun i sad su mi ponovno isključili struju. Mogu li ih tužiti za upropaštavanje firme materijalno i moralno(ugled)?

Jer svako isključenje me baca u propast, a treba plačati doprinose, plače, račune,...

 

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija