Jump to content

Nisam mladi vozač, može li odšteta?


BazerDu

Preporučene objave

Imao sam nekoliko kazni za mladog vozača, nikako nisam uspjevao objasniti policiji da ja to nisam. Na svaku kaznu sam uložio prigovor sudu. Nakon podosta vremena sud donosi odluku kako su policajci bili u krivu i da sam oslobođen svih kazni.

Sad, sve je to divno da ja nisam 3 godine proveo u strahu dali ću biti zaustavljen odnosno isključen iz prometa i tako da svoj automobili, ponavljam SVOJ vlastiti automobil kojeg sam saam kupio i registrirao, a svi znamo koliko košta registrirati automobil, nisam mogao slobodno koristiti.

Zanima me dali imam pravo na kavu odštetu, nakon svih frustracija, isključivanja iz prometa, vucanja po sudovima bezveze i sl., dok sam cijelo vrijeme tupio okolini da nisam mladi vozač!

 

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Temu sam premjestio iz prekršajnog u forum obveznog prava.

 

Republika Hrvatska odgovara za štetu koju policijski službenici svojim nezakonitim djelovanjem počine drugom, izvolite ustati privatnom tužbom, dokažite postojanje štete i odredite iznos.

 

Preporučam da vas zastupa pravno educirana osoba, a sa druge strane državu će zastupati državno odvjetništvo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jel me možete uputiti što i kako napraviti? Dali imate kakva iskustva s tim, dali je moguće dobiti odštetu i ako da kolika bi to svota mogla biti i koliko bi suđenje trajalo?

Moje osnove za tužbu su to da nisam mogao voziti svoj auto tri godine te da sam nekoliko puta bio isključen iz prometa. Auto glasi na mene, uredno sam ga registrirao svake godine te time plaćao sve doprinose i poreze koje mi zakon nalaže.

 

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija