Jump to content

Zalba na prekrsajni nalog


Kukycro

Preporučene objave

Evo stigla i meni kazna doma samo sto je skroz nepravilno napisana...

1. pise mi u zenskom rodu a musko sam

2.kriva registracija je napisana

3.krivi datum je napisan( napisano je da sam zaustavljen 13.8 a u nastavku pise da mi je vozacka oduzeta 23.8 do 31.8 na osam dana,10 dana su fulali)

4.dobio sam jos i kaznu da nisam kao imo pojas a jesam!a za pojas mi nista nije policajac rekao niti sam ikakvu kaznu dobio za to, nikakav papiric vezano za to

Sad me zanima jel se mogu na sve to zaliti i kak bi bilo najbolje to napravit!!!

hvala unaprijed

P.S kazna je dosla za voznju u alkoholiziranom stanju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nepotrebno otvarate novu temu, a ja se neću ponavljati po visini kazne za alkohol.

 

Ako želite možete pisati prigovor u kojem možete prigovoriti na netočne podatke u prekršajanom nalogu po pitanju spola, registarske oznake i datuma.

 

Jednostavno napišite da vi niste Ivana već Ivan, da niste uopće upravljali tim vozilom već nekim drugim (ako uopće to želite i navesti), poreći da ste taj datum 13.8. uopće tu bili, te poreći nevezivanje pojasa.

 

Možete priznati alkohol, a možete i poreći, sve ovisi o zapisniku o ispitivanju alkoholiziranosti kojeg mi ovdje ne vidimo.

 

Naravno da će sud pozvati policijskog službenika koji ima status svjedoka, a vi okrivljenika.

 

Sud će odlučiti da li će povjerovati svjedoku koji mora govoriti istinu ili okrivljeniku koji ima pravo iskazivati što želi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija