Jump to content

Vip ovrha


jujazgd

Preporučene objave

Znaci ovakva je situacija,prije 3 god uzeo ja nekakvu pretpatu u vipu i tako to,nakon par mj. nisam platio racun,pa onda jos jedan i onda me iskopcali i tako je to ostalo.I dode meni odjednom prijedlog za ovrhu u 1.mj 2010 i zovem ja njih i dogovorim se da cu platit taj dug i sve kaj treba i da mi ako mogu odobre da platim to na rate.i odobre oni meni da platim na 6 rata i sve ok,dode mi doma da se odgada ovrha na 6 mj.,platim ja 3 rate,i ostadoh bez love i nisam mogao placat vise,i tako nakon 6 mj dode opet prijedlog za ovrhu,nisam platio jer nisam imao love i onda mi u 10mj 2010 dode da ce se ovrha odrzat tog i tog dana na mojoj adresi i da imam 7-8 dana da platim iznos od 3556kn(pocetni dug je bio 1300),reko jbg kaj sad,posudio lovu i odem ja to platit,faksiram i mislim si ajd sad sam se toga rijesio.kad mi u 1mj 2011 opet dolazi da ce se ovrha odrzat na mojoj adresi i iznos koji sam duzan prazna crta,nista nepise.reko mozda su se zaje,ja sam platio i ostavim ja sve kak je.u 6mj isto tako posalju,ja opet nista i onda mi 29.10.2011 sjednu na placu.znam da nisu duzni obavjestit(glupost ziva,pa samo lopov ne obavijesti da ce ti ukrast nesto),i ja u banku,kazu fina blokirala,ja u finu,kazu VIP blokirao na iznos 4600kn.i zovem ja odv. Leku i kazu mi tamo da ja nisam nista platio i da je dug 4600.i nadvikujem se ja sa tom zenskom i kad mi je puko film,reko mozete vi meni rec di je vas odvj. ured da dodem ja tamo,na sto mi onda odgovara da oni nerade sa strankama.i ja dodem doma lijepo,jesam glup,al srecom ja sacuvao uplatnice,pa cak i potvrdu da sam faksirao i zovem ja lijepo tamo i kazem da sam zvao maloprije i opet meni onda da ja nisam nista platio da je dug taj koji je i ja njoj nakon sto je ona svoje ispricala kazem da ja upravo sad imam uplatnice pred sobom na iznos od 3556kn,i pita ona mene odakle mi taj iznos i kazem ja lijepo da je taj iznos pisao na onoj ovrsi sto sam dobio i kaze ona da je to nemoguce,reko dosle su jos dvije ovrhe na kojima nije uopce pisao iznos i tu sam ja naravno ponovo glup ispao,jer to je nemoguce da nema iznosa.naravno trazio sam i specifikaciju troskova koju naravno nisam dobio i nakon sto su mi skinuli 2 place,znaci ukupno 4400kn,napokon se udostoje odblokirat mi racun i zovem ja opet po 10000. put,i kaze mi zena da je doslo do greske da je moj dug 1100kn i da ce napravit povrat sredstava,reko a sta je sa kamatama koje ste racunali za ovih godinu dana i kad cu ja dobit tu specifikaciju troskova??kaze da nisu racunali kamate,a specifikaciju nemogu dobit jer je slucaj rijesen i poslan u VIP,al nemorate njih zvat jer ce vam rec da je spis kod nas(ko tu koga je..) 2.mj je novce dobio nisam,nemam za zivit,a ne za kavu.sta da covjek radi sad???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija