Jump to content

Ovrha plaćena, novci nisu sjeli na tekući ???


zahradnik

Preporučene objave

Izvansudskim postupkom,preko odvjetnice i javnog bilježnika banka je posredstvom Fine, izvršila ovrhu po dugu na tekućem računu. Fina je dana 10.11.2011. izvršila kompletnu ovrhu i sva sredstva doznačila na moj tekući (posjedujem specifikaciju iz Fine ), te su mi rekli da je dug podmiren. Novaca na tekućem jednostavno nema, niti mogu utvrditi da li su proslijeđeni negdje drugdje. U Fini mi savjetuju TUŽIT banku jer je ispravan i OIB i br.tek. da da su novci proslijeđeni,o čemu su mi izdali urednu specifikaciju. Službenica u banci mi je rekla da je tekući podmiren, da bi nakon par dana sasvim slučajno otkrio da se dug ponovno vodi. Sad sam pisao zamolbu ??? njihovom sektoru rizika,da uđu u trag novcu,za nepovjerovat! Čekam očitovanje dotičnog sektora. Da li da idem u spor bez tog očitanja ili da odmah uzmem odvjetnika koji bi me zastupao, jer su mi jutros opet u Fini rekli da samo gubim vrijeme sa bankom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija