Jump to content

zemljišnoknjižni (z.k.) referent - ispit????


malamayja

Preporučene objave

Ej ljudeki....

Dali ima tko kakvu skriptu za polaganje posebnog dijela za zemljišnoknjižnog referenta, jer ono na stranicama pravosudja je sve staro, a trebala bi krenuti u učenje, a ne znam ni od kud krenuti.

Ili je netko bio, pa da mi napiše ovdje što je bitno, što nije, a može i na mail: mala.mayja@gmail.com

 

Čula sam da se održavaju neki free seminari, pa me zanima kad i gdje se održavaju, u koje vrijeme jer bi htjela ići na njih, pa se možda i nešto zapamti i nauči...

 

 

Pozzić....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

Hej, evo i mene. Isto me zanima da li ima tko kakvu skriptu za polaganje ispita za zk referenta. Znači ne ovlaštenog nego običnog (tek sam počela raditi). Jer ovo na stranicama Min. ima dosta starog, a i mislim da je to literatura za ovlaštenog zk referenta.??

Molim pomoć.

 

Ej ljudeki....

Dali ima tko kakvu skriptu za polaganje posebnog dijela za zemljišnoknjižnog referenta, jer ono na stranicama pravosudja je sve staro, a trebala bi krenuti u učenje, a ne znam ni od kud krenuti.

Ili je netko bio, pa da mi napiše ovdje što je bitno, što nije, a može i na mail: mala.mayja@gmail.com

 

Čula sam da se održavaju neki free seminari, pa me zanima kad i gdje se održavaju, u koje vrijeme jer bi htjela ići na njih, pa se možda i nešto zapamti i nauči...

 

 

Pozzić....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija