Jump to content

povreda dogovora


djscar

Preporučene objave

Desio se i taj dan, 23.10.2010. žena i ja uplovili smo u bračnu luku. sve bi bilo idealno da smo prije razmišljali kojeg fotografa unajmiti da ovjekovječi taj događaj. Igrom slučaja poznajem jednog već duži niz godina i kao izići će mi u susret pa će cijena biti bolja nego kod konkurencije. došli smo na dogovor i zahtijevali određeni broj slika, izgled albuma... a kao najvažnije, profesionalnog snimatelja s čijim radom smo također upoznati i oduševljeni. na sve te zahtjeve fotograf je pristao, da bih na sam dan vjenčanja bio doveden pred gotov čin, stigao je totalni amater koji bi trebao snimati svadbu. nevoljko sam pristao jer drugog izbora nisam imao. e sad, nakon cijele ceremonije tj.60 i kusur dana stigle su nam slike koje nisu mogle ispasti bolje, ali od dvd-a ni traga. na upit što je sa snimkom, dobio sam odgovor da je na montiranju. stigao je i božić, montiranje jos nije završeno, ali fotograf trazi da mu isplatim cijeli iznos od 5000kn, 2500 za slike i 2500 za snimku. slike sam platio a dvd sam zahtijevao na uvid prije plaćanja. kada sam dobio snimku uočio sam da je kvaliteta daleko ispod očekivanja i da snimak uopće nije montiran te odlučio da mu ne isplatim preostao iznos. napominjem da nikakav ugovor nismo sklopili i nikakav račun mi nije ispostavljen. sada taj fotograf se prijeti tužbom a meni nije jasno što da učinim???? nestrpljivo čekam vaš odgovor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija