Jump to content

Ovrha na karticu


casio123

Preporučene objave

Postovani,

 

Javljam se na ovaj forum jer trebam veliku pomoc. Prije nesto vise od 2 godine moji roditelji su digli kredit preko jedne zadruge iz Zagreba, jednostavno nisu imali sredstava za placanje rezija i zivotnih potreba. Iznos kredita je bio oko 14 000 kn a rata kredita 1500 kn i tako 17 mjeseci. Nakon 8 placenih rata zbog zime i troskova grijanja roditelji jednu ratu nisu mogli platiti i sljedeci mjesec nas je posjetio neki gospodin koji je rekao da uzima kucu jer nismo platili tu ratu. Ponudio je novi kredit koji bi pokrio troskove starog kredita. Roditelji nisu imali gdje osim na ulicu sa 4 djece te je taj kredit dogovoren. Znaci ostalo je oko 12 000 kn duga od prethodnog kredita ( s kamatama) taj iznos je pokrio novi kredit u iznosu od oko 45 000 kn a rata se smanjila na 900 kn. Od tog drugog kredita naravno ni kune nismo dobili i sve je oslo u pokrivanje starog duga. Problem je taj sto je kuca na meni i na mom bratu (maloljetnom) i roditelji ponovno nisu jednuratu ove zime mogli platit i meni je sjela ovrha na karticu. Radim kao student i placam si sam sve troskove studiranja i sada vec 2 mj nisam dobio placu. Prije 2 mj sam morao ici u zg kako bi potpisao sa zadrugom novi dokument o nastavku otplate na rate. Odvjetnik te zadruge mi 2 mj laze da je poslan zahtjev za skidanje ovrhe sa moje kartice medjutim danas sam u fino saznao da nikakv zahtjev od njih nije poslan.

 

Molio bi bilo kakav savjet i pomoc jer vise ne znam sta uraditi?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija