Jump to content

Premještaj unutar poduzeća


Toxicate

Preporučene objave

Radim u jednoj velikoj tvrtki i nedavno sam dobila premještaj nedugo nakon što sam se vratila sa porodiljnog dopusta. Isto je bilo rečeno kako je samo privrmeno ali čini mi se da me na moje staro radno mjesto ne žele vratiti. Problem je u tome što je trenutno radno mjesto ispod razine obrazovanja, sposobnosti i stručne spreme koja je za njega potrebna. Zanima me koliko me dugo mogu na tome radnome mjestu drŽati prije nego mi moraju ponuditi radno mjesto u skladu sa onim što sam prije obavljala i razinom stručne spreme koju imam. Kome se mogu žaliti i što mogu poduzeti u svezi toga kao i činjenice da me tom radnom mjestu totalno ignoriraju i daju samo najmanje vrijedne i fizički najteže poslove? Tvrtka ima koliektivni ugovor sa svojim zaposlenicima ali se u njemu po tom pitanju degradiranja nekoliko tjedana nakon povratka sa porodiljnog ništa ne spominje pa molim nekoga od iskusnih pravnika da mi kaže dali je to regulirano zakonom o radu ili nekim drugim propisom. Također mi se čini kako se u mom odjelu čekalo namjerno da se vratim sa porodiljnog kako bi me se šikaniralo drugdje kako nitko od prije prisutnih nebi morao otići. Također moram napomenuti kako me se prije odlaska konstano ignoriralo po davanju bilo kakvog posla od strane drugih i nadređenih pa imam osječaj da je sve već unaprijed bilo dogovoreno. Također molim infomraciju dali se to smatra mobbingom i u kojem roku moram nešto po tome napraviti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija