Jump to content

poništenje kupoprodajnog ugovora


tedji

Preporučene objave

poštovani, kupila sam stan 2004. g., predala zahtjev za upis vlasništva tek 2011. prodavatelj je bio vlasnik 1/1. dobila sam rješenje da sam djelomično upisana kao vlasnik na 2/3 stana, jer je mjesec dana prije mene netko treći predao zahtjev za upis vlasništva na taj isti stan u dijelu 1/3 što mu je odobreno, na temelju kupoprodajnog ugovora koji je sklopljen par dana prije nego je predao svoj zahtijev za upis vlasništva. sve to nekome može izgledati legalno, no budući da su prodavatelj i taj treći sklopili kupoprodajni ugovor o 1/3 stana iz samo njima poznatih razloga (ne pada mi na pamet ništa osim prijevare mene i lopovluka), zanima me dali uopće mogu poništit taj njihov ugovor o kupoprodaji 1/3 stana ili što uopće mogu učinit da postanem vlasnikom 1/1. taj treći mi je prvi susjed, viđam ga svaki dan, pa bih vas molila za savjet prije nego mu upadnem u stan i postanem neubrojiva ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija