Jump to content

izgubljeno osnovno zdrav. osiguranje


goharc

Preporučene objave

Poštovani molim pomoć,

 

s danom 30.09.2011 g. sam prestala raditi po ugovoru na određeno vrijeme i kako sam se u zakonskom roku prijavila na Zavod za zapošljavanje, nitko mi nije dao informaciju da se moram prijaviti u roku od 30 dana i u Zavod za zdrav. osiguranje, pa sam izgubila zdravstveno osiguranje.

Od 01.10.2011 godine radim na Ugovoru o djelu po kojem mi se uplaćuju svi doprinosi od provizije (mirovinsko, zdravstveno, prirez, porez i dr.) pa me zanima zašto ja plaćam za uslugu na koju nemam pravo i kome se uplaćuje to što se od moje provizije uzima dio za zdravsteno osiguranje i mirovinsko osiguranje?

 

Lp,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Tražite u računovodstvu tvrtke gdje radite na ugovor o djelu, da vam naprave potvrdu u kojoj će biti naznačeno koliko su vam do sada uplatili na ime zdravstvenog osiguranja. S tom potvrdom idite u HZZO, ponesite i tiskanicu 2 za prijavu u zdravstvenog osiguranje koje ćete sami ispuniti. Na temelju toga bi vam trebali dati neko osnovno zdravstveno osiguranje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija