Jump to content

molim pomoc kako dalje


pjeskar

Preporučene objave

Počnite od sebe, ali to nećete moći sami, trebat ćete pomoć. Nju ni bilo koga ne možete promijeniti. Razmislite možete li normalno živjeti i funkcionirati s tim. I ne zaboravite na djecu - nikakve svađe, prepirke ni predbacivanja pred djecom ne čine djeci dobro, već im i kratkoročno i dugoročno štete.

 

Bilo bi dobro da krenete u školu za roditelje i na partnersku terapiju (ima ih pri Obiteljskim centrima).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znam da nju necu promjenit bojim se za svoju djecu izgubit ce mo ih jer taj covjek ima 30 g. nije on za njih i nju konobar tetzoviran ko zna sto je.imam tih 4 djece ali su i oni izgubili vjeru u mene zbog nje slijepo joj vjeruju a ne razumiju da je to sve zbog nje moje lazi,moji otkazi,moji problemi ,i selidbe tolike to me pojede jer sam na tom nekom putu sebe uizgubio volim je vise od oga vise od ikoga neznam sebe sam izgubio moram,se nac moram nac dijecu i onda bi je mozda mogo okrenut hvala kome se mogu obratit za razgovor pa da i nju dopeljam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija