Jump to content

Neosnovana ovrha vip-neta-molim pomoc


dtomic777

Preporučene objave

Dakle dođem u banku podići placu i naravno BLOKADA!

U Fini mi kažu ovrha je za racune Vip-a iz 2006.god., 900kn računa,sa kamatama i ovršnim troškovima 3600kn!! Ode cijela plaća. Odem u Vip i pitam o cemu se radi pošto nikada nisam bio njihov pretplatnik. Djelatnica pogleda u kompjutor po oib-u,broju iskaznice,imenu i prezimenu,nigdje ne nalazi ništa. Kaže mi "vi ne postojite u našoj bazi podataka,niste bili niti jeste naš korisnik". Nazovem ja odvjetnićko društvo Leko i partneri koji su predali ovrhu, također mi kažu kako nemaju ugovora ali imaju tri računa na moje ime i da su to tako dobili od javnog bilježnika Ivana Malekovića. Nazovem i tamo a on mi kaze da je tako dobio od odvjetnika koji je tada zastupao VIP. Ja neznam stvarno dali mene prave blesavim,ali shvatio sam da me samo šalju drugome. Molim jedan kvalitetan pravni savjet što da poduzmem jer sam očajan već. Hvala

 

:-?:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo ovako mali update..znaci zvao sam odvjetnicko drustvo koje je napravilo ovrhu (zvao ih milijon puta dok sam ih dobio) oni nemaju moj ugovor al imaju račune i tvrde kako VIP ima moj ugovor iako u vipu kazu kako me nemaju u sustavu.

Zanimljivost sto vide i kako su mi prije dvije godine vec skinuli 2500kn za te racune od 900 kn te mi gospođa s kojom sam razgovarao rekla da je bilo ostalo jos nesto pa su mi sada to poslali. znaci za nepostojece racune od 900 kn ja platim 6000kn. Po kojoj je to kamatnoj stopi ako je to od 2006 godine. Onda su ti odvjetnici zelenaši i to opaki. Uglavnom sada cekam odgovore od VIPA i od tog odvjetnickog drustva posto su svi rekli da ce provjeriti i javiti mi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upravo mi javili iz odvjetnickog drustva Leko i partneri kako su primjetili da sam pretplatio dug za 1900kn te da ce mi novac biti vracen na moj racun kroz 2-3 dana. Smijesno. Da se nisam bunio vjerojatno mi niti to nebi vratili. A to sto sam ja vec 10 dana od kad mi je placa bila bez kune,sto nemam za platiti racune i za hranu nikoga nije briga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...
Dakle dođem u banku podići placu i naravno BLOKADA!

U Fini mi kažu ovrha je za racune Vip-a iz 2006.god., 900kn računa,sa kamatama i ovršnim troškovima 3600kn!! Ode cijela plaća. Odem u Vip i pitam o cemu se radi pošto nikada nisam bio njihov pretplatnik. Djelatnica pogleda u kompjutor po oib-u,broju iskaznice,imenu i prezimenu,nigdje ne nalazi ništa. Kaže mi "vi ne postojite u našoj bazi podataka,niste bili niti jeste naš korisnik". Nazovem ja odvjetnićko društvo Leko i partneri koji su predali ovrhu, također mi kažu kako nemaju ugovora ali imaju tri računa na moje ime i da su to tako dobili od javnog bilježnika Ivana Malekovića. Nazovem i tamo a on mi kaze da je tako dobio od odvjetnika koji je tada zastupao VIP. Ja neznam stvarno dali mene prave blesavim,ali shvatio sam da me samo šalju drugome. Molim jedan kvalitetan pravni savjet što da poduzmem jer sam očajan već. Hvala

 

:-?:-?:-?

 

isti slučaj

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija