Jump to content

propušteni pregledi


bobetko

Preporučene objave

pozdrav svim braniteljima

 

molio bi odgovor od mrljavca ako je moguće a može i od bilo koga ko zna odgovor na moju nedoumicu.

u zakonskom roku sam podnio zahtijev za priznavanje statusa HRVI po osnovi PTSP koji mi je odbijen zbog neodazivanja na pregled PLP( jedanput zaboravio , bio u dosta lošem stanju ,drugi puta poziv primio malodobni sin koji mi ga je zaboravio dati ... )

riješenje o odbijanju došlo 20.4. 2009., početkom 2011 odbačen mi je prijedlog za obnovu postupka .sada sam ponovo podnio zahtijev koji mi je ponovo odbijen kao nepravovremen.

da li postoji ikakva mogučnost za obnovom postupka s obzirom da sam prvi zahtijev podnio u zakonskom roku...

od 2005 imam kontinuirano liječenje , više dnevnih bolnica u kojoj se i sada nalazim.u mirovini sam već dvije godine , invalidska profesionalna kao hrvatski branitelj-dragovoljac, mirovina iznosi 1911 kn. molim mrljavca ako može da mi odgovori jer sam pokušao u starim postovima naći odgovor ali nisam uspio naći sličnu situaciju ...

 

hvala svakome ko mi nešto konstruktivno odgovori

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam do sada čuo da se netko nije odazvao pozivu (i to dva puta).

 

Zakonski rok za utvrđivanja statusa HRVI je odavno prošao pa ne vjerujem da možete nešto učiniti da biste ostvarili taj status.

 

Pročitajte što piše u rješenju tj. imate li pravo na žalbu iako ne znam na što ćete se žaliti kad se niste pojavili na komisiji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija