Jump to content

alimentacija i susreti sa djetetom


damba301

Preporučene objave

poštovani

imam jedan problem.naime rastao sam se 2009 godine te imam sina koji je kod majke, do sada sam uredno plačao alimentaciju koju moram platiti do 10-og u mjesecu, ali ovaj mjesec još nisam dobio plaču, vjerovatno če biti do kraja mjeseca.

imam osječaj da mi bivša supruga neće dopustiti viđanje djeteta pa me zanima što u tom slučaju napraviti

 

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Susreti i druženja djeteta i oca ne smiju se uvjetovati uzdržavanjem, niti obrnuto. Ako se jednom desi da supruga onemogući djetetu susret sa vama, razgovarajte s njom.

Ako se to počne ćešće dešavati obavijestite policiju telefonski pozivom na broj 192 i pismenim putem. Također pismenim putem izvijestite i nadležni centar. Policija je također dužna službenim putem izvijestiti nadležni centar.

Bitno je obavještavati centar i policiju, kako bi u kasnijoj fazi, ako ta opstruiranja postanu ćešća, imali dokaze za pokretanje financijske ovrhe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija