Jump to content

žalba na odluku suda


esmeraldaa

Preporučene objave

Molim vas odgovorite mi dal moguče uložit žalbu na prvostupanjsku odluku Županijskog suda?presuda nije zadovoljavajuće za mene i moje dijete.Dijete je dodjeljeno meni,amjki,a otac je dobio viđenje sa djetetom i to 2 puta tjedno i svaki drugi vikend,te naravno određena mu je alimentacija koju ne plača.Vidim da dijete ne želi ocu,, vidim da takvi susreti škode djetetu,stalno seljakanje ne može bit dobro za dijete.neznam jel moguče žalit se ,dijete je staro 3 i po godine,ono ne može birat...također želim napomenut da je otac djeteta fizički maltretirao mene,majku za što je i kazneno odgovarao,na što ga je CZSS ocijenio psihofizičku sposobnu osobu za čuavnje djeteta.neznam ko tu lud...hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je riječ o prvostupanjskoj odluci, na nju je moguća žalba Županijskom sudu.

Ako je riječ o drugostupanjskoj odluci Županijskog suda, na nju nije moguća žalba.

Nakon nje šaljete tužbu Ustavnom sudu pa zahtjev Strasbourgu.

 

Nije normalno da dijete izbjegava drugog roditelja. Za tako nešto postoje dva razloga:

1. ako ga je taj roditelj zlostavljao

2. ako je to izbjegavanje, uvjet bezrezervne ljubavi roditelja kojem je dijete povjereno na zajednički život i to je manipulacija djetetom, također zlostavljanje.

 

"vidim da takvi susreti škode djetetu,stalno seljakanje ne može bit dobro za dijete"

Ako ovo navodite kao razlog zbog čega dijete ne želi ocu, onda ovo daleko više govori o vama kao roditelju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija