Jump to content

lažna tužba ometanja posjeda


zeljkocvetko

Preporučene objave

Koja prava se mogu koristiti ?

 

općinski sud nakon očevida, 2 ročišta rješenjem je odbio je tužbu.

Županijski sud odbio je žalbu na rješenje i potvrdio da je u naravi tužitelj ometao moj posjed navoženjem biljnog otpada.

Kako sam slabog materijalnog stanja branio sam se sam čistom logikom nasuprot njemu i odvjetniku. Svaka čast Odvjetnicima ali meni je to pojelo živce.

Imam neka zakonska prava radi lažne tužbe i maltretiranja godinu dana?

 

Uz mene optužio je i mog polubrata koji nema veze sa vlasništvom i posjedom. Već na očevidu sutkinja je utvrdila promašenu pasivnu legitimaciju ali je tužitelj izjavio da ima svjedoke, laž koja je mog polubrata koštala živaca i živaca, a Županijski sud je utvrdio da se radi o paušalnim tvrdnjama ničim argumentirane ni konkretizirane niti bilo kako dokazane.

Da li on ima pravo na neki postupak radi lažnog optuživanja?

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!

 

Tužitelj je izgubio spor ,mora platiti sudske troškove i odvjetnika i time je kažnjen.

Tužba nije bila lažna nego stvarna .Beznačajno zadiranje u tuđi posjed nije i smetanje posjeda.

Vjerujte sami bez odvjetnika ne možete učiniti ništa,a obzirom na trajanje sudskih procesa

najekonomičnije je da sve zaboravite i uživate u životu .Neka Vam bude ispod časti tjerati mak na konac. Zapamtite život je jedan ,reprize nema .Mislite pozitivno i uživajte u životu ,a ne u osveti .

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija