Jump to content

Poticaj za uzdržavanje obitelji


nina30

Preporučene objave

Prije svega me zanima , budući postoji poticaj za obrtnike , a u ovome slučaju me zanima jel postoji neki poticaj za uzdržavanje obitelji. Jel u ovome slučaju znam da u ovu kategoriju spadaju prvo ljudi koji nemaju dom , beskučnici itd.u mome pogledu ja radim i imam stalan posao i dijete koje uzdržavam i svoj stan , u kojem ja plačma od režija , hrane i dijete , al želim reči budući muževi roditelji ne dobivaju nikakvu penziju žive od male poljoprivrede i šta još moram napomenuti obadvoje su i invalidi ,a pomoć koju dobivaju su jedino od mene , a muž ima svoj obrt koji mu se ne isplati slabo sve da ja koji put sa njegove strane niti ne dobim za režije , e pa me zanima kao majka jel postoji nešto , neko riješenje.Mislim svima je teško ,ali svaki vikend na selu ostaviti dosta novaca , a na žalost evo situacija je takva da sam počela hranu kupovat na rate , a di je sve ostalo.

HVALA..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija