Jump to content

Sigurnost


zprgome7

Preporučene objave

Živimo u obiteljskoj kući katnici kojoj smo ja i sestra vlasnici,pola pola. Ja živim na katu sa suprugom i 3 malodobne djece a sestra u prizemlju s ocem. Otac nam je alkoholičar i počeo je sve češće raditi ispade,prijetnje i lupanje po kući.U petak je došao pijan i prijetio da će nas sve pobiti a u toj tragikomediji je najsmješnije bilo to što je on pozvao policiju da mi jega napadamo.Policija je došla uzela izjave,njega su odveli na 12 sati sa sobom da se otrijezni a onda se vratili da ja pročitam zapisnik i savjetovali mi podizanje kaznene prijave protiv njega zbog prijetnje ubistvom ali da prvi puta sada najvjerovatnije neće biti od toga ništa.Ja sam rekao da je on već u par navrata nasrtao s nožem na nas ali nikada nismo to prijavljivali policiji jer nas je bilo strah posljedica.Mene zanima nekakav pravni savjet na koji način može dobiti nekakvu zabranu prilaska nama,prisilno napuštanje kuće jer on nema na sebi ništa,sve je na sestri i meni.Mi smo se prije ustručavali poduzeti bilo šta ali sada mi je i brak u pitanju jer žena i djece ne žele da žive u strahu a ja neželim bježati iz svoje kuće.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija