Jump to content

izvanbračna zajednica


DAKRA

Preporučene objave

izvanbračna zajednice se dokazuje pred sudom

dokaz su sva zakonska sredstva i svjedoci.

plati račun za struju ,vodu ,komunalnu naknadu itd. novcem sa svoje kartice

ili na računu navesti(upisati) ime osobe koja plaća račun.

i normalno takve računa zadržati ili kopirati i kopije spremiti (na sigurno mjesto a ne u koš za smeće).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U tom slučaju što se tiče zajedničke stečevine najbolje je imat neke materijalne dokaze , jer u protivnom moglo bi bit pojo vuk zeca, pogotovo ako nemate zajedničke dijece.

kakvo je naše pravosuđe sporo i aljkavo.

Poštovanje bila sam u izabračnoj zajrdnici od 2003 do 2010 god,zati 7god sve smo stekli u toj zajednici su rođeno 2 djece nije vodiop brigu o djeci sve mi se je lomilo polako boli sve veća samo sam molila dragog boga da mi da snage da sve te patnje prevaziđem da se posveti svojoj djeci ali nažalost nije mi ništa to pomoglo jer bivši konzumira alkohol brača sestre i roditelj od bivšeg stvarali su mi velike probleme jer sam morala sve da financiram a to sve glasi na bivšeg,svoje je sve odvajo u svemu me je zakidao samnom nikad nije djecu odveo doktoru sama sam muku mućila s djecom treba 50km ćijeg doktora nikada se nije zapitao kako djeca pod utjecajem alkohola mije pretio smrću i djeci tako da se je naša zajednica raspala sve što smo stekli u toj zajednici mije oduzeo jer je podplatio svjedoke a ja naivno izgubila sudski spor, zato naj bolje imati svoje a to je dokaze tekući raćun da peko njega plaćate režije i sve raćune što ste u toj zajednici stekli jer uz tako nekakve dokaze, vi ste dobili sudski spor. drugaćije ste sve izgubili to je moje mišljenje

 

Pozdrav

uređeno: od nada_71
budi aktivna da bi pobjedila negativca
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U tom slučaju što se tiče zajedničke stečevine najbolje je imat neke materijalne dokaze , jer u protivnom moglo bi bit pojo vuk zeca, pogotovo ako nemate zajedničke dijece.

kakvo je naše pravosuđe sporo i aljkavo.

Poštovanje bila sam u izabračnoj zajrdnici od 2003 do 2010 god,zati 7god sve smo stekli u toj zajednici su rođeno 2 djece nije vodiop brigu o djeci sve mi se je lomilo polako boli sve veća samo sam molila dragog boga da mi da snage da sve te patnje prevaziđem da se posveti svojoj djeci ali nažalost nije mi ništa to pomoglo jer bivši konzumira alkohol brača sestre i roditelj od bivšeg stvarali su mi velike probleme jer sam morala sve da financiram a to sve glasi na bivšeg,svoje je sve odvajo u svemu me je zakidao samnom nikad nije djecu odveo doktoru sama sam muku mućila s djecom treba 50km ćijeg doktora nikada se nije zapitao kako djeca pod utjecajem alkohola mije pretio smrću i djeci tako da se je naša zajednica raspala sve što smo stekli u toj zajednici mije oduzeo jer je podplatio svjedoke a ja naivno izgubila sudski spor, zato naj bolje imati svoje a to je dokaze tekući raćun da peko njega plaćate režije i sve raćune što ste u toj zajednici stekli jer uz tako nekakve dokaze, vi ste dobili sudski spor. drugaćije ste sve izgubili to je moje mišljenje

 

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija