Jump to content

Susjedu lije voda iz WC-a u moj stan...


Spleecho

Preporučene objave

Molim vas za pomoć, kome se u biti obratiti što prije.

Problem je slijedeći. Susjedu u stanu poviše (sve privatni stanovi u staroj zgradi), negdje je počelo puštat vodu. Napominjem da tu ne postoji tzv. vertikala, tako da je jasno da voda stvarno ide iz njegovog stana u moj.

 

Problem je što on jednostavno ne želi otkloniti kvar. Ili nema novca, ili mu se ne da.

Ja u stanu imam dijete od mjesec dana i ta voda u biti izlazi iz zida točno preko strujne sklopke, tako da u biti nije pametno "paliti" svjetlo.

 

Istina, pozvao je vodoinstalatera, međutim, isti je utvrdio da je "gore kod njih" sve suho, i da bi ja u biti odozdo trebao bušiti zid prema gore, da vidim odakle lije?!

 

Ima li smisla prepirat se, kad ti predlažu nešto takvo? Btw, zid o kojem pričamo je kameni, jer je zgrada stara.

 

Zato bi samo molio savjet, kome se i kako obratiti, jer ovo je sve gore, a iskreno, i smrdi na vlagu. Da ne govorim kako nam je praktički i sigurnost ugrožena, jer to sve "ide" preko struje.

 

Ići privatnom tužbom je dugotrajan proces, a ovo je nešto što treba sanirati što prije...dok ne poplivamo.

 

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija