Jump to content

Opskrbnina


borbas86

Preporučene objave

Poštovani!

Dobio sam rješenje ureda državne uprave, Brodsko-Posavska županija ,Služba za društvene djelatnosti sa datumom 10.08.2012. u kojem mi je rješenjem priznato pravo na opskrbninu u iznosu 1097 kuna za cijelu 2012.godinu,pa me zanima dali znate kada mogu očekivati uplatu novca.Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam mislio da si sad dobio ,a da je na riješenju taj datum,...ako je tako onda bi ovih dana trebao dobiti .....sačekaj još par dana,pa onda gore na treći kat idi provjeriti šta je s tim.

na rješenje bi trebalo pisati da li je prošlo reviziju ili nekad zna biti samo udaren žig revizije (zagreb)......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rješenje sam dobio još 10.8.na kojem piše da se odobrava pravo na opskrbninu...te piše da ovo rješenje podliježe reviziji i žalbi. Jedini žig koji ima je od ureda državne uprave Siz Slavonskog Broda. u obrazloženju piše: Rješenjem državne uprave u Brodsko.posavskoj županiji klasa... od 11-03.2011.na koje je dana suglasnost Ministarstva obitelji,branitelja i međugeneracijske solidarnosti Zagreb od 08.04. priznato je pravo na opskrbninu kao hrvatskom branitelju privremeno do 31.12.2011. Mislim da je ovo za godinu 2011.tiskarska pogreška,da je trebalo biti 2012.

Sad dali ovo:" na koje je dana suglasnost Ministarstva obitelji,braniteljelja i mešugeneracijske solidarnosti" znači da je prošlo reviziju ili??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo ovako ,pa ti procijeni......prije nekoliko godina je išlo ovako (a vjerovatno i sad )

zahtjev se preda početkom godine

dobije se od broda prvost.rješenje negdje u 3,4,5 mjesecu (da li si ti išta dobio ,gore ima neki datum 11.3)

to riješenje koje se dobijalo podlijegalo je reviziji ili ako je odbijeno moglo se žaliti

i kad revizija odobri,dođe novo riješenje da je pravomočno i mora ili pisati da je bilo na reviziji ili bude neki pečat od revizije

znaći ako si več u prolječe dobio ovakvo riješenje onda je ovo sigurno sa revizije.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da,piše na njemu da podliježe žalbi i reviziji,ali u obrazloženju piše da je na rješenje dana suglasnost Ministarstva,pa me to malo zbunjuje.Dali znate onda koliko dugo se čeka na drugostupanjsko rječenje? Inače sam već par godina dobivao opskrbninu i uvijek je dolazilo samo ovakvo rješenje kući i odmah idući mjesec bi novac bio na računu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija