Jump to content

Mirovinska komisija


dewill

Preporučene objave

Pozdrav svima na forumu.Dugo pratim ovaj forum i vidio sam da se tu može dobiti pomoć i odgovore na pitanja od ljudi koji su spremni pomoći koliko to mogu.Ja sam dragovoljac DR,liječim se od PTSP-a(F 43.1,F 62.0 i još nekih efova tu ima),nezaposlen sam.Do sada sam dva puta bio na PLP u Rijeci,prvi put-daljnje liječenje,drugi put u 11 mj 2011godine na plp su mi dali profesionalnu mirovinu,a na DLP u Zagrebu nisu priznali nego vratili na daljnje liječenje.Moja doktorica je sada(07.08.2012)poslala ponovo papire na PLP i očekujem poziv.

Sada moje pitanje za znalce:da li PLP priznaje ocijenu svoje liječničke komisije,tj ocjenu- profesionalna mirovina -pa to šalje u Zagreb na reviziju,ili može donijeti nešto drugo,tj da li može me vratiti na daljnje liječenje bez obzira na ocijenu donešenu prošle godine.

I drugo pitanje:koliko se obično čeka na poziv za PLP,s obzirom da sam prva dva puta pozive dobijao za 7 dana,a sada ga čekam već 40 dana.

Jako bih volio da mi netko ko zna odgovori,jer nemam koga pitati a neizvjesnost me dodatno uništava.

Lijep pozdrav svima,posebni Hrvatskim Bojovnicima i unaprijed Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sada moje pitanje za znalce:da li PLP priznaje ocijenu svoje liječničke komisije,tj ocjenu- profesionalna mirovina -pa to šalje u Zagreb na reviziju,ili može donijeti nešto drugo,tj da li može me vratiti na daljnje liječenje bez obzira na ocijenu donešenu prošle godine.

I drugo pitanje:koliko se obično čeka na poziv za PLP,s obzirom da sam prva dva puta pozive dobijao za 7 dana,a sada ga čekam već 40 dana.

Jako bih volio da mi netko ko zna odgovori,jer nemam koga pitati a neizvjesnost me dodatno uništava.

Lijep pozdrav svima,posebni Hrvatskim Bojovnicima i unaprijed Hvala.

 

Plp če opet dati svoje mišljenje, bez obzira na zadnje mišljenje. Znači opet sve ispočetka. Ista procedudura kao i prošli puta. Odluka plp mora ići na reviziju dlp, te što dlp odluči to je tako.

Obično se na poziv plp čeka oko 7 do 10 dana od predavanja dokumentacije. Predpotavljam da ovaj put čekate duže ( 40 dana ) jer ste komisiji već poznat i bili ste već kod njih 2 puta, pa najvjerojatnije sada prednost imaju oni koji idu po prvi puta. Doći čete i vi na red. Ako želite odite do vašeg hzmo-a i raspitajte se kada čete otprilike stići na red.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija