Jump to content

Zagrebparking - molim vas savjet


rax68

Preporučene objave

poštovani ,

 

ratni sam vojni invalid 80 % bez noge i posjedujem karticu za parkiranje na mjesta predviđena za invalide ,,s obzirom da mi je kartica pala na pod automobila sa armature ,,naravno pauk mi je digao auto i dobio sam kaznu za premještanje i kaznu od policije ,, u zakonskom roku sam priložio sva riješenja i prigovor koji mi je sudskim putem prihvačen i preinačen u opomenu , I tu sad nastaje problem ,, zagreb parking i dalje potražuje 500 kuna za premještanje vozila uz opomenu i pretnju ovrhom ,,na moje pitanje zašto ako imam sudsku odluku rečeno mi je da sam tom sudskom odlukom oslobođen kazne od policije u iznosu od 700 kuna ali ne i za kaznu premještanja vozila ,,, ko je tu lud ,,, molim za pomoć što da radim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pismeno (sa povratnicom ) obavjesti zagrebparking da je vozilo ima naljepnicu koja ukazuje da je vozilo u vlasništvu invalida i nisu ga smjeli dirati i na taj način ukloniti znak pristupačnosti.

ako dobiješ rješenje za ovrshu za "dug"

obveznu u zakonskom roku (8 dana)po uputi o pravnom lijeku pisati žalbu

osporavati potraživanje ovrhovoditelja (Zagrebparking) uz obrazloženje da su djelatnici zagrebparkinga skrivili rušenje iskaznice, znaka pristupačnosti, za parkiranje na mjestima za invalide.

iskaznica je bila uz vjetrobransko staklo

pala je na pod prilikom intervencije djelatnika zagrebparkinga.

sa invalidnosti od 80% oslobođen si plaćanja cestarine za što si od ministarstva dobio rješenje,koje pokažeš prilikom registracije vozila i dobiješ malu naljepnicu sabrojem koja označava vozilo u vlasništvu invalida.

naljepnica nije mogla biti uklonjena

znali su da je vozilo u vlasništvu invalida i parkirano na parkirnom mjestu za invalide.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pismeno (sa povratnicom ) obavjesti zagrebparking da je vozilo ima naljepnicu koja ukazuje da je vozilo u vlasništvu invalida i nisu ga smjeli dirati i na taj način ukloniti znak pristupačnosti.

ako dobiješ rješenje za ovrshu za "dug"

obveznu u zakonskom roku (8 dana)po uputi o pravnom lijeku pisati žalbu

osporavati potraživanje ovrhovoditelja (Zagrebparking) uz obrazloženje da su djelatnici zagrebparkinga skrivili rušenje iskaznice, znaka pristupačnosti, za parkiranje na mjestima za invalide.

iskaznica je bila uz vjetrobransko staklo

pala je na pod prilikom intervencije djelatnika zagrebparkinga.

sa invalidnosti od 80% oslobođen si plaćanja cestarine za što si od ministarstva dobio rješenje,koje pokažeš prilikom registracije vozila i dobiješ malu naljepnicu sabrojem koja označava vozilo u vlasništvu invalida.

naljepnica nije mogla biti uklonjena

znali su da je vozilo u vlasništvu invalida i parkirano na parkirnom mjestu za invalide.

 

 

ima mali problem ,auto je novi ,novoregistriran a po novom se više ne izdaju one male naljepnice tako da je nisam imao ,,a velika kartica je pala na sic jer sam ostavio malo otvorene prozore pa je valjda vjetar srušio s armature ,, oni samo kažu da kartice nije bilo na predviđenom mjestu i da su osnovano digli auto i da moram platit ,,eto ja ču se žalit al čisto sumnjam da če mi to pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija