Jump to content

optima telekom


Iva Barišić

Preporučene objave

[h=5]Poštovani,

bili smo na stanu i napravili smo ugovor sa Optima telekomom za paket usluga. Dogovor je bio kad budemo selili u svoju kuću,da će nam linija biti prenesena,što ćemo morati platiti i mi smo pristali. KAda smo se uselili u kuću,tražili smo preseljenje linije. Optima nam nije dopustila privremeno isključenje linije iako ju mi to vrijeme nećemo koristiti. Tri mjeseca smo se borili s njima da bi na kraju došao konačan odgovor da ne mogu preseliti liniju,jer oni ne rade uvođenje novih linija na mjesta gdje do sada mreža nije prošla. A kada smo pravili ugovor rekli su nam da neće biti problema da tamo ima mreže. Znači mi smo na kraju 4 mjeseca dobivali pune račune za naplatu iako ni jednu od usluga nismo koristili. Oni nam sada ne priznaju prigovor na to,iako je bila njihova krivica. Moramo li im račune platiti,postoji li kakvo rješenje za to?

[/h]

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

trebali ste podnijeti pismeni zahtjev za preseljenje telefona .

po zahtjevu su dužni postupiti i isključiti broj koji se ne koristi.

ako nema uvjeta za uključenje broja na traženoj adresi nemožete koristiti uslugu .

ako nekorstite uslugu istu niste dužni plaćati .

ali pošto niste tražili preseljenje usluge

telefon je ostao uključen na staroj adresi

možda ga je neko i koristio.

u svakom slučaju dužni ste platiti uslugu ,čiji prestanak niste tražili.

sad više ne vrijedi tražiti savjete.platite .

ali ubuduče svim firmama,državnim službama , obračajte se pismeno

što je moguće dokazati a ne blablabla.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve je pismeno odrađeno,znači pismeno smo tražili preseljenje broja,ali kod njih je po njihovom pravilo da se broj ne može isključiti dok se ne izvrši preseljenje. očito me niste razumjeli,nema nikakvih blablabla...

znači pismeno tražimo preseljenje,odobravaju nam ali nemamo mogućnost isključenja broja u tom periodu već nam uredovno naplaćuju račune za nešto što ne koristimo. Tamo nije nitko živio,nitko nije mogao koristiti,u ostalom sve se to može provjeriti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija