Jump to content

nastavno na temu prava nako rastave braka


bdarko00

Preporučene objave

Vidim da moje pitanje nije ispravno shvačeno pa ću malo pojasniti:

 

Suprug od kojeg se razvodim vlasnik je stana u kojem sada zajedno živimo ali je taj stan kupljen na kredit kojeg je suprug i nosioc a ja sam mu jamac.

Kako je stan pod hipotekom a suprugu su u međuvremenu najavili i otkaz u firmi gdje radi zanima me kakva ja prava mogu ostvariti u smislu pomoći grada ili države za stambeno zbrinjavanje mene i djeteta. Ne znam što mogu očekivati od strane uskoro bivšeg supruga jer i do sada je njegova plaća jedva pokrivala kredit i režije, a ako ostane bez posla vjerojatno će završiti na ulici jer neće moći plaćati kredit za stan. Zato molim ako neko zna što, i kako dalje kome se obratiti što mogu tražiti i od koga? Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovana,kao prvo nevidim razlog za otvaranje nove teme kad ste mogli nastavit sve na prednu temu,i ovako je nejasno na sto je vase pitanje usmjereno,te ste jos pored toga stvar razapeli na dvije teme;

http://www.legalis.hr/forum/showthread.php/64466-prava-nakon-razvoda.

Da li je konkretni stan kupljen u braku sa vasim suprugom koji je upisan kao vlasnik,ako jest,da li je banka trazila vas pristanak prilikom sklapanja ugovora o kreditu,odnosno stavljanje stana pod hipoteku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija