Jump to content

Odricanje oca od djeteta


lidbuc

Preporučene objave

Molim Vas za savjet. Već dulje vrijeme imamo problema u braku. U većini slučajeva krivac je suprugova majka koja nam se miješa u život i ja to više ne mogu trpjet. Ona se "bavi" raznoraznim, da ih tako nazovem "vragolijama" što jako utječe na mene ali i naš život uopće. Tražim pomoć od svugdje, od svećenika, crkve pa eto i ovdije. Nakon posljednje svađe, suprug je predložio da će mi potpisati što god treba da se odrekne djeteta. Da li je to pravno moguće? Problem nastaje u tome što ja ne želim da dijete ima ikakve veze sa suprugovom majkom (i dijete i ja je se bojimo, samo je maleni premal da bi se očitovao). Iskreno, ja ne želim da se on odrekne djeteta (i sumnjam da to može) baš zbog toga što znam kako je odrastati bez oca, ali ne ostavlja mi drugu opciju. Ne želim da viđa tu osobu nikako a pogotovo da ga suprug vodi u njeno vještičje gnijezdo koje ona naziva domom. Nisam zločesta i želim svima sve najbolje, želim samo da se normalno ponaša i da nas ne upliće u te svoje čarolije, da ne gata nad nama i ne kroji nam život. Da je normalna, ne bi bilo problema, ipak joj je moje dijete unuk, ovako, moram napravit sve živo kako bi zaštitila svoje dijete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija