Jump to content

ovrha vip


zakonska-prava

Preporučene objave

ljudi molim vas pomozite,šta da radim???

2009 i 2010 sam imao ovrhu na mirovinu od strane vipa ostao sam dužan i ovrha je pošteno,po riješenju općinskog suda(nepravomočna) ovršni broj xxxx/x dužan sam 5928,05 i počeli su skidati trećinu mirovine,prestali su sa ovrhom 10 mj 2010 kad su mi skinuli 7699.48.ali šta se dešava od ovog mjeseca opet mi je vip sjeo na mirovinu i sad sam dužan 6615,44.u mirovinskom bezobrazna službenica mi govori kako im je u 10 mj 2010 poslala upit jel dosta i da joj odvjetnički ured odgovara 04 12 2012 dopisom od 2 reda gdje se pozivaju na isto riješenje općinskog suda ovršni broj xxxx/x identični kao onaj što su me već ovršili gdje sam bio dužan 5928,05 ali sad sam dužan 6615.44.i oni opet mi skidaju s mirovine

ako mi neko može reći šta da radim?hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jedino što vam preostaje je da otiđete do mirovinskog i tražite ispis pljenidbe sredstava po tom dugovanju i s tim papirčekom se obratite odvijetničkom uredu koji je istu dug ponovno poslao na naplatu.Ukoliko vam ne priznaju taj papir mirovinskog koji dobijete kao print,u tom slučaju morate pismenim putem zatražiti isti,tada se dobije ista obavijest ali s pečatom.Ukoliko vas drska službenica ignorira zatražite razgovor s njezinim šefom...pozovite se na zakon o državnim službenicima i etičkom kodeksu istih,te ih prijavite kako šefu mirovinskog (obavezno urudžbirati),isto tako saborskom odboru za predstavke i pritužbe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija