Jump to content

Kako do pravde


Contija

Preporučene objave

poštovani 3 dana preuzeo sam od porezne uprave o rješenju plaćanja poreza na dohodak za 2008.god i 2009.god.ja sam 2008.god .podnio prijavu za dohodak nadajući se da ću dobiti povrat poreza. i nikada nisam dobio rješenje.22.12.2012.god. dobio sam opomenu u kojoj mi prjete ovrhom.posjetio sam pred par dana (prije nije bilo odgovarajuće službenice)poreznu upravu i saznati zašto mi prijete ovrhom jer u opomeni ne piše od kud taj dug.u poreznoj su mi upravi kazali da je to dug po poreznim prijavama za 2008.i 2009.god.te uručili mi rješenja.poreznu prijavu za 2009.nisam podnio.ja ću podnijet žalbu koju ću potkrijepiti da nisam dobio rješenja,a oni nemaju dokaz da sam primio ta rješenja.i iz razloga što mi kod obračuna nisu uzeli u obzir uzdržavanja djecea za što mi se od mirovine plijenilo 50% mirovine molim ako mi može dati odgovor na slijedeća pitanja: -jesu imali zakonsko pravo odrediti mi porez za 2009.god za koju ja nisam podnio prijavu? - -je li postoji zastara za jednu ili za obadvije godine? s iskrenim poštovanjem contija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija