Jump to content

dva puta suđen za isto djelo pomoć


batikul

Preporučene objave

molim savjet.

Dana 25 2 20011 uhvaćen od pu Senj sa dva jointa trave.Daljnom istragom kod kuće nađene su mi 89 stablika u početnoj fazi rasta i 24 g trave.Suđen sam u Zadru i nepravomoćno osuđen na 2 godine 18 srpnja 20011.žalio sam se Vrhovnom Sudu a u među vremenu me Prekršajni sud u Senju osuđuje na novčanu kaznu od 2000 kn 28 svibnja 2012 g.(taj sud sam izvjestio da sam u Zadru suđen za to djelo i da imam ne pravomoćnu presudu,suda u Zadru te da sam na vrhovnom sudu predao žalbu, sud u Senju to ignorira izrekom da ta presuda nije pravomoćna) nisam se žalio tako da je ta presuda pravomoćna e sada Vrhovni sud potvrđuje presudu Zadarskog suda te ova postaje pravomoćna od 11 prosinca 2012 godine Iz zadra sam dobio da se javim radi uručenja riješenja o upućivanju na izdržavanje.

molim savjet sta da radim: izvjestit sudca izvršenja o ovom paradoksu,podić ustavnu tužbu ili jel ko zna hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vjerojatno su vas prekršajno prijavili za posjedovanje prije pretrage doma(dva jointa), a naknadno nakon pretrage i kazneno za proizvodnju. To nisu iste situacije, ista djela i činjenično se dosta razlikuju, što je ključno kod zabrane dvostrukog suđenja za isto kazneno djelo.

Prilično sam siguran, ali ako ima još netko, neka da svoje mišljenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija