Jump to content

nasljeđivanje blokiranog računa molim pomoč


sinky00

Preporučene objave

poštovanje:ovako,imam jedan problem i molio bih vas za savjet.

Prije tri mjeseca umro mi je otac i nakon ostavinske rasprave ja sam proglašen kao jedini nasljednik.

Otac nije posjedovao nikakve nekretnine osim dva računa na banci,jedan zaštieni i glavni koji mu je blokiran.

Nakon što sam se raspitao u banci i u fini,doznao sam da je bio jamac gospođi koja ne vrača svoj kredit koji je digla u štedno kreditnoj zadruzi.

Banka već tri godine redovito ostavlja 1/3 njegove mirovine na njegovom glavnom računu,a ostatak je on dobivao na zaštieni.

Međutim,novac koji je njemu blokiran još i sada stoji i već se je nakupila dosta velika svota.

Kad sam došao u ured gospođe koja vodi posao u fini,rekla mi je da ona ni sama nezna što je sa time i da je to vjerojatno nepravomočna presuda(TRI GODINE) i dala mi je broj "vjerojatno"direktora te štedno kreditne zadruge,rekla mi neka njega kontaktiram i da taj novac najvjerojatnije mogu dobiti.

Ja sam već četri puta zvao dotičnog gospodina,objasnio mu o kome i o čemu se radi,ali on nikad nema vremena za mene što mi je malo sumljivo.

Molim vas recite mi koja su moja prava i što mogu očekivati.Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija