Jump to content

Molim Vas obiteljsko pravnu pomoć!


Vinko12345

Preporučene objave

Dakle.... žvim sa tetom u njezinoj kući 14 godina od toga sam bio 2 godine maloljetna osoba (izgubio roditelje)i ona je uzimala mirovinu koju sam ja dobivao do mog 18 rođendana, nakon toga sam ja nastavio studirati i mirovinu je dala meni za moje potrebe studiranja.....tokom moga studiranja nisam puno vremena provodio u njezinoj kući pa nisam ni davao nikakve novce za režije i sl. ali sam uredno obavljao poslove oko kuce te i njoj jer se bavi uzgojom cvijeca....(Pomagao joj)nakon mog zaposlenja sam renovirao jedan dio u kojem ja boravim i davao pola iznosa za režije....... Sada imamo neka neslaganja i ona traži da se ja odselim iz njene kuće, prijeti s policijom i sl.

Prijavljen sam na njenu adresu.

 

 

Zanima me što može meni učiniti policija ako ju ona pozove....???

Da li ja mogu provaliti pošto mislim da ce ona uskoro promjeniti brave na ulaznim vratima...??

 

Naravno ja sam odlučio napustiti ju i otiči na stan ali nemogu to učiniti odmah....treba mi barem mjesec dana vremena...

 

Puno, puno unaprijed zahvaljujem na Vašim odgovorima....

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija ne izbacuje ljude na ulicu , a ne smije vas ni teta samo tako izbacit. Ne smije promjeniti ni bravu (ako promjeni pozovite policiju) mora vas pustit u stan. I postanari imaju pravo na otkazni rok. Neka se teta strpi dok se ne snađete, ali tako i napravite (nije dobro ni da ste teti na teret). Ne svadite se sa tetom jer u protivnom policija može postupat.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija