Jump to content

Odbijanje alkotesta na parkingu!!!


Ivan Puškarić

Preporučene objave

Pozdrav, evo moja situacija je ovakva, znaci slavio sam rođendan al onak laganica pet sest piva u vremenu od nekih 4-5 sati, sjeo u auto i vozio, primjetim policiju iza sebe ali u daljini, bez rotirki, ali vidim da idu za mnom, i nista ja skrenem, ubrzam malo, ali i oni skrecu za mnom, nakon toga sam glupan pokuso pobjec, i opet ubrzavam i jos jedno skretanje, oni su taman skrenuli za mnom u tu istu ulicu a ja sam bio parkiran, auto ugasen, te dolaze do mene kroz negdje minutu vremena ali s upaljenim rotirkama, staju iza auta i kucaju na prozor, a ja sjedim u autu i pusim cigaru :tikvan:

traze vozacku i prometnu, ja ih pitam zasto, odgovaraju pa da me mogu provjerit, i ja ima dajem osobnu, kao jer nisam vozio, te me pitaju za alkotest i ja odbijam, kazu da podem s njima, pitam zasto odgovaraju da samo radim sta oni kazu ako ne zelim imati problema s njima, vode me na hitnu na pregled, tad ih pitam za poziv i odvjetnika, odgovaraju kad dodemo u stanicu da cemo to rijesit, ali po dolasku u stanicu me bacaju u buksu i otvaraju tek u jutro, i voze me kod sudca za prekrsaje...

 

Znam da je tekst dugacak ali me zanima u kakvoj sam situaciji sto se svega tice :zbunj:

unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U situaciji ste u kojoj će Vam na teret biti stavljen niz prekršaja za koje je izgledno da ćete ovisno o utvrđenoj koncentraciji alkohola u krvi, odnosno situaciji vezanoj uz odbijanje alkotestiranja biti pravomoćno osuđeni, novčano i izricanjem sigurnosne mjere zabrane upravljanja motornim vozilom. Eto vrlo jednostavno, vjerojatno ne želite ovdje čuti nekakve bajke o tome da bi priča mogla proći, pa sam eto bio realan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ali na citanju optuznice je sudac upozorio tuzitelja da moraju razmotrit optuzni prijedlog, nesto u vezi samog zapisnika, ja sam u obrani iznio tocno ovo sto se dogodilo, iako sam to malo ublazio, samo se nadam da necu ostat bez vozacke predugo, tako da se ipak potajno nadam da necu dobiti maksimalnu kaznu, dobio sam sezonski posao, predugovor mi stigao na kucnu adresu dva dana poslje tog dogadaja, a morao bi putovat, sto bez vd necu bas moci posto nema fleksibilnog javnog prijevoza :predaja:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija