Jump to content

ovrhe od strane gradova


alien.et

Preporučene objave

poštovani, može li me netko savjetovati u svezi jedne ovrhe koju sam dobio. Grad Novska je svojom odlukom i preko ovlaštenog geodeta, odlučila vršiti mjerenje katastarskih čestica na području grada i okolice, a radi usklađivanja sa katastarskim knjigama. Isto je urađeno tijekom 2010. godine, te je smo od strane geodeta obaviješteni kako je novo mjerenje besplatno. Nakon nekog vremena, kraj 2010. godine na kućnu adresu zaprimio obavijest da sam dužan platiti jedan dio troškova mjerenja, odnosno 250,00 kuna po izmjerenoj čestici. Prije samog mjerenja došla obavijest da će se isto vršiti, te naše obveze za obilježavanje međa, u istoj obavijesti nije naznačeno kako će se isto morati platiti. Jućer (12.02.2013.) sam dobio obavijest od javnog bilježnika, odnosno riješenje o ovrsi, te me zanima dali imam osnova za žalbu jer nisam potpisivao nikakvu suglasnost za obavljanje mjerenja niti sam mjerenje tražio.

Ukoliko mi netko može pomoći, zamolio bi za brzi odgovor jer imam još 7 dana za žalbu. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija