Jump to content

rastava i sve s njom


ninitos

Preporučene objave

Pozdrav!

Evo mene zanima ja imam 2 djece iz prvog braka,u ovom braku sam oko 2 godine.Imamo malodobno djete sa posebnim potrebama.Djete je kod mene od prestanka naseg zajednickog zivota koje je oko godinu dana.U braku je bilo svega od vrijedjenja do udaranja.Nitko nije bez mana pa tako niti ja niti on.Nikad nisam zvala policiju iz razloga sto sam mislila da ce se promjeniti.On ima vec prijavu za nasilje u obitelji ( vezano za svog oca).Maltretiranja ne prestaju.On je taj koji stalno trci kod socijalne radnice i stalno ima prigovore na moj odgoj,ako ne odemo na vjezbe jer je djete bolesno ili nam to vremenski uvjeti ne dozvoljavaju(nemam auto a ona je dosta osjetljiva).Danas sam bila na policiji i napravila zapisnik jer je cijeli dan me nazivao i vrijedjeo.U nasem braku su ostali dugovi koje nismo podmirili(vecinom rezije).On dolazi vikendom po djete i nemamo nekih velikih problema ali eto desi se i da nastanu.ja inace vodim brigu oko djeteta i njene bolesti i sve sta ide uz to pa tako i hodanje svakodnevno po bolnicama.Odlucila sam predati zahtjev za rastavu braka ali se bojim da ce djete pripasti njemu.Nebi voljela jer on nezna nista oko tog djeteta.Ja sam nezaposlena i na produljenom porodiljnom a on radi na minimalcu.Kome ce pripasti dugovi i jel moguce da on dobije skrbnistvo nad djetetom? Hvala u naprijed na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moguće je ako sud procjeni da je za dijete kvalitetniji izbor povjeriti ga na zajednički život njemu nego vama. Ako sud ne bude smatra da je na djetetovu dobrobit takva odluka, neće je donijeti (točnije ne bi trebao).

 

Dugovi neće nikome pripasti, niti će se to rješavati jer ne spada u postupak razvoda braka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija