Jump to content

MS Office licenca -nadzor sud 8.4.


ezop

Preporučene objave

Poštovanje

 

Kupio sam na web shopu iz hrvatske office Ms standard 2003 za firmu. Kad sam htio istalirati program na računalo nisam ga znao instalirati jer je program namjenjen za finsko tržište i ima samo tu opciju finskog jezika ??:glavomozid:. Program mi je trebao i ja sam ostavio na računalu stari office 2003. Došao mi je inspektor u nadzor i utvrdio da je program Office prof. umjesto standard verzije za koji ima orginal cd i račun verzije i uputi me na sud.

Naravno ja nisam znao da postoji podverzija tog programa:)

Sad se ja pitam kako je moguće da microsoft daje svojim ovlaštenim partnerima takvu vrstu programa da se distribuiraju bez jezične podrške na npr. eng.njem ili hr jeziku. Na stranicama gdje se taj program prodaje nigdje ne stoji da je to na finskom. Vjerojatno postoje pravila kako se proizvod može naći na tržištu i šta treba sadržavati ( teh. upustva).

 

Ja i čak da sam znao a nisam, da je to ne zadovoljava licencu programa kojeg imam na računalu poslije toga se pitam gdje kupiti program?

Kod nekog drugog ..pa dobijem na japanskom ili da se igram pogađanja?

 

Velika firma poput njih mora za ovo tržište imati podršku a i ne provoditi preko BSA zakone a ni sami se ne pridržavaju hrvatskih zakona:(

 

Idem na sud 8.4.2013

 

Molim pravni lijek na sudu i a može i andol lijek za glavobolju:)

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija