Jump to content

Zahtjev za otpis poreznog duga poštom ili osobno ?


Tutlek

Preporučene objave

Interesira me dali zahtjev za otpis poreznog duga se može poslat poštom ili ga se osobno odnijet u poreznu ? Razgovarao sam sa kolegom pa je pala i oklada ja sam tvrdio da treba osobno odnijet u poreznu da nemože poštom buduči da porezna u čijoj je on nadležnosti je u drugoj županiji, a on trenutno boravi u drugoj. Neznam kako misli navest adresu stanovanja gdje je trenutno (podstanar i nije prijavljen u ovoj županiji ,tj. gradu i adresi ) a ne adresu iz druge županije kojoj poreznoj pripada. Mada smo se složili u jednom da Porezna bi trebala biti umrežena i nema vez gdje se nalaziš tamo odeš i predaš zahtjev i tamo ti se riješi ustvari vidi jesi li u zastari ili ne ?!

 

Baš me interesira ko je izgubio opkladu što če prosudit i presudit članovi ovog foruma.

 

Hvala i pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!

 

Zahtjev za otpis poreznog duga može se poslati poštom preporučeno .Osoba koja je podstanar ili nema stalnu adresu može tražiti da se pismena šalju na adresu za primanje pismena koju će podnositelj zahtjeva navesti.Zahtjev treba poslati preporučeno s povratnicom.

Zahtjev ispunjen kako je u obrascu kojeg se može skinuti sa interneta može stranka ispuniti i odnijeti osobno.

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija