Jump to content

Dali odmah u zatvor ??


Maxolino

Preporučene objave

Poštovanje,

Imala sam iznajmljivače, sve je funkcioniralo super, ali desila mi se kobna greška, imali smo iznajmljivače ali je to bilo poduzeće....ja sam naplatila po cjeniku agencije, a oni po svom cjeniku, sve stoji, sve dokumentirano, ja sam priznala svoj propust na sudu, po dokumentima se vidi da ja nisam naplatila, ali platiti moram, presuda stoji već 2 godine, nisam platila jer nemam otkuda, 120.000 kuna je to, moja baka je umrla i sada se taj stan prodaje, ali ne uspijemo ga prodati. PITANJE : 23.04. imam ročište kod sutkinje pozvano je i ODO Pazin, vanparnično za opoziv uvjetne presude, zbog toga što nisam platila, DALI ODMAH ZAVRŠIM U ZATVOR 23. da me dođu tamo uhapsiti ??? Evo ti je pitanje !!! Samo dali odmah idem u zatvor ili se mogu još vratiti kući, inače po kazni sam dobila godinu dana zatvora ili 4 godine uvjetno, nisam prekršila ništa, posla nema, da ima ja nikad nisam rekla, e ne, nisam kriva, naprotiv, bio je moj propust i plaćam ga !

Dali onda odmah 23.4. završavam u zatvoru ???

Hvala !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija