Jump to content

T-mobile broj isključen na zahtjev / ipak ovršni prijedlog


zoltan.t

Preporučene objave

Pozdrav,

 

08.06.2012. sam odlučio prekinuti pretplatnički odnos sa T-mobile koji nisam koristio (nagovorio me prodavač kad sam kupovao mobitel). Otišao sam u prvi T centar i zatražio plaćanje svih dugova i prekid usluge.

Taj isti dan sam platio sve preostale troškove, dobio identifikacijski kod s kojim na broju 0800 285 259 trebam potvrditi moj zahtjev. Nazvao sam taj broj i potvrdio da želim trajno isključenje, na što su mi rekli da još moram potpisati formular "Zahtjev za trajno isključenje" koji će mi poslati poštom ili ga mogu potpisati u bilo kojoj poslovnici.

Drugi dan (09.06.2012.) sam se uputio u istu poslovnicu gdje sam već prije platio račune i potpisao taj zahtjev. Na njemu stoji da je iznos svih preostalih naknada =0kn pa sam stvar smatrao završenom. Isto mi je potvrdio i djelatnik koji je preuzeo zahtjev.

 

Neki dan mi je stigao "Ovršni prijedlog" na 120,76 kn glavnog potraživanja s datumom 17.07.2012. i 12,38 kn kamata te troškove ovršitelja od 971,25 kn i "Rješenje o ovrsi na temelju vjerodostojne isprave".

 

Što učiniti u ovom slučaju? Imam sve račune i dokumentaciju koja ide uz isključenje.

 

lp, Z

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija