Jump to content

Uvoz i distribucija


IsabellaK

Preporučene objave

Namjeravam osnovati tvrtku kojom bi kupovala odredjene proizvode koji se proizvode u Italiji, kako bi ih dalje prodavala na nasem trzistu. Talijanski proizvodjac nije zainteresiran osnovati podruznicu u RH, niti zastupnistvo ili imati agenta u RH.

Stoga, mislim da mi je jedina opcija kupovati te proizvode po nabavnoj cijeni od proizvodjaca, i prodavati ih u RH na veliko.

Moj profit bi se ostvario u razlici izmedju nabavne i prodajne cijene.

Zanima me za koje djelatnosti moja tvrtka mora biti registrirana, odnosno kakvu ulogu imam ja u takvom poslovanju - uvoznik, distributer, zastupnik, preprodavac?

Koji propis uredjuje opisanu djelatnost?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Namjeravam osnovati tvrtku kojom bi kupovala odredjene proizvode koji se proizvode u Italiji, kako bi ih dalje prodavala na nasem trzistu. Talijanski proizvodjac nije zainteresiran osnovati podruznicu u RH, niti zastupnistvo ili imati agenta u RH.

Stoga, mislim da mi je jedina opcija kupovati te proizvode po nabavnoj cijeni od proizvodjaca, i prodavati ih u RH na veliko.

Moj profit bi se ostvario u razlici izmedju nabavne i prodajne cijene.

Zanima me za koje djelatnosti moja tvrtka mora biti registrirana, odnosno kakvu ulogu imam ja u takvom poslovanju - uvoznik, distributer, zastupnik, preprodavac?

Koji propis uredjuje opisanu djelatnost?

 

Hvala

 

Vi ćete biti uvoznik, trebate registrirati trgovinu na veliko.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija