Jump to content

Internet posredništvo - što i kako?


anchi 84

Preporučene objave

Poštovanje!

Molila bih nekoliko informacija vezanih uz temu koja me zanima. Naime, ideja mi je otvoriti obrt/poduzeće koje bi se bavilo Internet posredništvom (eBay, Amazon itd.). Rad bi bio od kuće koja glasi na mene, znači jedino potrebno za rad mi je priključak Internetu i laptop. Koncept posla bi bila web stranica i fb profil posredovanja tj. naručivanja u tuđe ime (pojednostavljeno: na eBayu ste vidjeli nešto, ali Vam se za tu jednu stvar ne da otvarati account, poslovati deviznim računom i bla bla bla, obratite se meni, platite mi proizvod+proviziju, ja naručim i naručeno dođe Vama na kućnu adresu). Primjer takvog poslovanja je firma "Monika-posredovanje" iz Osijeka. Mene zanima, što se u tom slučaju više isplati otvoriti (obrt, d.O.o. ili nešto treće), koliko košta otvaranje, koji su moji min. mjesečni fix troškovi, kome što sve moram plaćati, imam li pravo na kakve poticaje (Bjelovar, početnik, trenutno na neplaćenom porodiljnom), ulazim li u sustav pdv-a? Kome se najbolje obratiti za konkretne informacije i od kuda uopće krenuti? Milijun pitanja od jedne početnice koja samo želi zaraditi koju kn.

Puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...
  • 2 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija