Jump to content

posebni dio - poslovi opće uprave


gizmo0801

Preporučene objave

  • 4 tjedna kasnije...
Za 3 mj moram na polaganje DSI-a, a moji su mi rekli da ću prijavljivati poslove opće uprave.

Po struci sam VŠS, stručna prvostupnica javne uprave.

Molim vas koji ste imali to iz posebnog dijela, da mi napišete kakve ste imali zadatke.

 

Pozz, jel ti netko dao informacije za ispiz iz opce uprave? ja polazem 13.7. a ovdje na forumu taj posebni dio nije uopce ''in''...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bok,

 

evo, ja sam prošli mjesec položila DSI, VŠS sam i kao posebni dio imala sam poslove opće uprave. Na pismenom sam dobila dva zadatka: načini popunjavanja radnih mjesta i udaljenje iz službe. Mogla sam se služiti zakonima, skriptama... pa sam tako i malo pogledavala da budem sigurnija, ali sam pisala svojim riječima.

Nakon pismenog slijedio je usmeni iz toga područja - ispitivačica me pitala:

- tko odlučuje o lakim, a tko o težim povredama sl. dužnosti

- teške povrede i koje se kazne mogu izreći

- kako prestaje državna služba

- odbijanje naloga

- vježbenici i koliko im traje probni rad

 

i još nešto - moja kolegica koja radi na istom radnom mjestu kao i ja polagala je prošle godine i kao posebni dio je trebala napisati 2 rješenja, npr. o rasporedu, godišnjem odmoru, prijemu na određeno... pa si ponesite šprance sa posla, ako slučajno bude tako nešto :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
Za 3 mj moram na polaganje DSI-a, a moji su mi rekli da ću prijavljivati poslove opće uprave.

Po struci sam VŠS, stručna prvostupnica javne uprave.

Molim vas koji ste imali to iz posebnog dijela, da mi napišete kakve ste imali zadatke.

Ja sam danas poslala prijavu za drzavni i imam isti naziv ko i ti, isto sam stručna prvostupnica javne javne uprave.. zanima me dali postoji neka skripta za posebni dio i koji zakoni spadaju u to?? bilo sta bilo tko ??? hvalalaaa...mozete mi poslati na mail: anasrdenovic@gmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 mjeseci kasnije...
Za 3 mj moram na polaganje DSI-a, a moji su mi rekli da ću prijavljivati poslove opće uprave.

Po struci sam VŠS, stručna prvostupnica javne uprave.

Molim vas koji ste imali to iz posebnog dijela, da mi napišete kakve ste imali zadatke.

 

 

molim Vas link gdje da nađem skriptu za posebni dio poslova opće uprave za SSS, hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija