Jump to content

tužba protiv bolnice MOLIM POMOĆ


jelelena

Preporučene objave

molila bih da mi netko kaže imam li osnove pokrenuti građansku parnicu protiv bolnice zbog pretrpljenog straha i fizičke boli radi nesavjesnog liječenja. imala sam ginekološku operaciju,odstranjen mi je jajnik i tumor vezan uz njega. tumor je bio teratom,vrsta koja nastaje u embrionalnom razvoju no unatoč nebrojenim uzv pregledima kroz dvije trudnoće a i tri mjeseca prije operacije on nije otkriven sve dok nije došlo do njegove torzije i jakih bolova. op je kako je rečeno prošla uredno i unatoč tome što sam se ja žalila da me boli sve jače otpuštena sam kući u kako je napisano na otp.pismu dobrom općem stanju. dan prije otpusta me pregledao voditelj odjela i zaključio da je ginekološki sve u redu a na moju napomenu gdje me točno boli rekao je doslovno da se to njega ne tiče. bol je bila oko pupka a to je za ginekologa previsoko???????sve u prisutnosti treće osobe,glavne sestre. nakon dva dana dolazim na hmp,sa još jačim bolovima i već vidljivom kvrgom na trbuhu,pregleda me odjelna liječnica (ginekološki i palpatorno) primjeti da je abdomen tvrd i napiše na amb.list doslovno - sada dolazi jer joj je "nešto tvrdo na lijevoj strani" pod navodnike, i kaže da sam očito osjetljiva i da ne paničarim da će to biti svaki dan sve bolje. bez detaljnijeg ili uzv pregleda. izdržala sam još tri dana i onda odlazim u dom zdravlja izabranom ginekologu i on na uzv uoči veliki hematom u stijenci abdomena,9x6x11cm koji je djelomice imprimirao mjehur i razmaknuo vijuge crijeva!!! operirana sam ponovno,napravljena je ponovna eksploracija stijenke abdomena i drenaža pod dijagnozom postoperativne komplikacije točno tri tjedna iza prvog zahvata,svo vrijeme do tada sam trpila bolove i strah jer sam osjetila da se nešto događa a nitko me nije želio saslušati,još su me i zračili jer su me pred drugi zahvat slali i na ct abdomena a sve bi to izbjegli samo jednim ranijim uzv pregledom i pravovremenom reakcijom. hvala,nadam se da na nisam pretjerala sa opisom, želim samo da se realno može sagledati situacija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija