Jump to content

Pravo poslodavca na odstetu


Misuma

Preporučene objave

Imala sam prometnu nesrecu i moj poslodavac tvrdi da on ima pravo na odstetu zbog mog izostanka, tj. da se ima pravo naplatiti od prouzrocitelja nesrece (njegovog osiguranja), ali da ja moram u njegovo ime postaviti zahtjev za odstetu jer u mom ugovoru stoji da cu poduzeti sve sto je u mojoj moci da mu isposlujem tu odstetu.

Da li je uopce moguce da ja trazim nesto za nekog drugog? Da li poslodavac moze imati uopce tu pravo potrazivanja?

Hvala svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa ako on smatra da na to ima pravo, nek se pokuša naplatiti. Ti to definitivno ne možeš tražiti. A da li ima pravo, nisam siguran, zakon je precizan i točno opisuje tko i kada može postaviti odštetni zahtjev po auto polici. U svakom slučaju oštećen je za najmanje 42 dana bolovanja koji se isplaćuju na njegov teret i za odsutnost zaposlenika, valjda. Dal to ide pod treću osobu direktno po polici ili prema ZOO od štetnika, upitnik. To će ti valjda odgovoriti netko iskusniji od mene.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija