Jump to content

krađa u kauflandu


lasoley

Preporučene objave

Jučer mi se dogodio slučaj zbog kojeg sam čak pomišljala i na najgore jer to što sam uradila razdire mi dušu ,ne mogu da spavam cjelu noc sam proplakala,glava ne prestaje da boli...Naime zbog jako teske situacije (sama sa djetetom,podstanar,place nema od 8 mjeseca ) dosla sam u situaciju da jucer nisam imala djetetu dati sta jesti..izasla sam van trazila boce da kupim bar kruh no neuspjesno,nasla 4 boce..dosla sam do kauflanda zamjenit te boce ,usla sam da kupim bar cetvrt kruh i prvi put u zivotu ucinila sam nesto zbog cega se stidim sama sebe.Uzela sam tj ukrala konzervu graha ,sirni namaz i pakovanje mesa 500g...imala sam mali ruksak i to stavila unutra..kad sam dosla do kase oblio me znoj,crvenilo u licu..i tu me zaustavio zastitar..zvao me da podjem s njim da napravi zapisnik ja sam rekla da ne zelim neka uzme torbu ali da necu,rekla sam da mi je zao i zbog cega sam to napravila ali da necu poci s njim..rekao je da ce zvati policiju..znam samo da sam se okrenula,ruksak ostavila i otisla ...cjulu noc i sad gledam da li se to pojavilo na netu,nikad vise savjest nece mi biti čista ,ukaljala sam svoj obraz..da li me mogu prijaviti..kako objasniti djetetu da mu je majka uhvacena u krađi..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukoliko nemaju neku ispravu da utvrde identitet neće bit prijave policiji ali s obzorom da je ukupna "šteta" mala i da je došla policija ne bi bilo ničega nalik na bilo kakvu prijavu jer policija je zbog male vrijednosti ne postupa (osim čistog evidentiranja događaja) a kaufland ne bi podnosio kaznenu prijavu jer mu se ne isplati ići na sud i iz razloga što oni nemaju štete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija