Jump to content

nasljedstvo


eelleenn

Preporučene objave

Pozdrav!Imam pitanje..majka je umrla 2002..ove godine u 7.mj.dobila sam obavijest od banke koja trazi njen oib..u pocetku sam mislila da se radi o nekoj gresci,al mi vrag nije dao mira,i isla sam u doticnu banku i saznala da postoji racun na mamino ime(za koji ni ja,ni sestra nismo znale!Uputili su nas na sud..predala sam zahtjev da dodjemo do tog racuna prije 2 mjeseca(to bi bio kao neki dodatak na ono rjesenje o nasljedstvu),za koji se ne radi opet ostavinska.Zanima me,dal to mora toliko trajat???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postupak naknadno pronadjene imovine.[/quote

Da,znam da se to zove taj postupak..al zar to treba trajat toliko?!Danas isla vidjet na sud i zenska(di sam predala)kaze da je predmet kod suca.Upise broj i kaze da ce mu proslijedit da sam bila i da se kao,ubrza:@:zao:

I onda se ceka njegovo rjesenje,pa pravomocno rjesenje,taman da razvuku do Bozica,i da mi i ovako nesnosnu situaciju i poigravanje,s nama,obicnim smrtnicima dovedu da puknemo do kraja!!Pa zar se za sve,moram gurat,visit po uredima,gubit vrijeme,novac..moramo toliko pravit,da ne kazem,budalama???Pa to je .mozda 15 min,posla..nema rasprave,nista..majko tuzna.A kad nas traze ovrhe i ostalo,u minut to rjese!!!!I ja budala,da sam imala mogucnosti,zavrsila bi pravo..i ne bi sad molila nekog da samo,"baci oko"na spis..pa mislim,ako im za to,treba 2 mjeseca????A ostavinska je,nekad,rjesena u tri..nemam rijeci

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija