Jump to content

Označavanje parkinga - trebam pomoć


KillerLoop

Preporučene objave

Bok svima!

 

Situacija je sljedeća...

 

http://imageshack.com/a/img844/8319/qub0.jpg

 

Kao što se vidi na prvotnoj situaciji, ovako je bio označen bočni parking kod moje zgrade.

 

Nakon nekog vremena, linije su izbljedile i prilikom ponovnog ucrtavanja, krajnja lijeva linija nije bila ponovno iscrtana jer je to parkirno mjesto smetalo normalnom obavljanju prometa zbog uske ulice i "šikane" na tom mjestu.

 

Ja sam se bez parkirne karte parkirao na to mjesto ( slika b ) i dobio kaznu. Njihovo obrazloženje je sljedeće:

 

"Auto je bio parkiran na označenom parkirnom mjestu zato što je crta desno obilježena slovom "T" koje označava mjesta s obje strane iste, a ne slovom "L" koje označava zadnje mjesto."

 

Ja tvrdim da nisu u pravu jer mjesto nije obilježeno s obje strane, a nisam obraćao pozornost da li je s druge strane "T", "L" ili neko pedeseto slovo.

 

U Pravilniku o označavanju cesta ne mogu pronaći ništa o tome, a mene zanima da li mjesto mora biti označeno s obje strane ili njihova priča o "T" i "L" drži vodu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija