Jump to content

kome sad u 2014 g prijavit poslodavca...


Zhezha

Preporučene objave

poštovanje, sad sa 2014 g ukida se h.ispektorat pa me zanima htijela sam poslat im mail pa na njihovim stranica pise da se to gasi..i da nema vise inspektorata..

naime poslodavac nas tjera da radimo subote koje nikad nisu prijavljene ni placene svaki praznik se mora odraditi a godisnji koristimo samo u ljeti i to po tj. i pol jer nam spoji sa blagdanima a ostatak niti ne iskoristimo nikad..ima ljudi u firmi koji imaju vise od 1000h prekovremenih i godinama neiskoristenog godinjeg... tjera mame sa mladom djecom od 3 g da rade prekovremeno i subotom..a da ne pricam kako umalovazava radnike radniki rade pod stresom dere se na njim vrijeda psuje im sve po spisku za dobro juto dobis idi u p.m. iti ti veli da smo idijoti il nek idemo na pašu.. pa mislim jel to lici na jednog poslodavca...a da sad je pocela i plača minimalac na baku ostatak u kesu i veli da ona tako moze zakonski...

molim vas dajte mi neki savjet sto uciniti jer svi mo vec jaadni i neznamo sta nam je ciniti... puno hvala..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...na koji mejl mogu prijaviti poslodavca

 

http://www.mrms.hr/podnosenje-prijava-inspektoratu-rada/

 

i jos jedno pitanje ,radila sam puni 10 godina kod poslodavca ,stim da sam od 01.05.2013 (,mjenjan je naziv firme) u drugoj firmi isti poslodavac i sad sam dobila otkaz da li imam pravo na otpremninu

 

Kakvu vrstu otkaza ste dobili?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija